RSS feed for Manny Humphrey

Manny Humphrey has logged 12 entries for films rated ½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Gods of Egypt

Gods of Egypt

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
01
The Last Exorcism Part II

The Last Exorcism Part II

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
20
The Forest

The Forest

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
03
Leprechaun: Origins

Leprechaun: Origins

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
24
The Green Inferno

The Green Inferno

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Dirty Grandpa

Dirty Grandpa

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Chappie

Chappie

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
14
Buddy Hutchins

Buddy Hutchins

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
14
#Horror

#Horror

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
08
Lucy

Lucy

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
15
Let's Be Cops

Let's Be Cops

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
14
Fantastic Four

Fantastic Four

2015
×
½
Read the review Edit this entry