Sort by
  • The Spy Dancer

    ★★★★½

  • Journey to the Dark Head

    ★★★★

  • I Am Your Mother

    ★★★½

  • In the Stars

    ★★★★

  • Screecher's Reach

    ★★★★

  • Sith

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • Prom Pact

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Waco: American Apocalypse

    ★★★★

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Elephant Whisperers

    ★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★½

  • Christmas Ransom

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Christmas with You

    ★★

  • Disenchanted

    ★★★★

  • Strange World

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Blonde

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Look Both Ways

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Light & Magic

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Barbie: Mermaid Power

    ★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • The Flying Sailor

    ★★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Pistol

    ★★★★★

  • Le Pupille

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • The Stranger

    ★★★★½

  • Senior Year

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★½