Sort by

mia has logged 11 entries for films during August 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
3 Generations

3 Generations

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Truth or Dare

Truth or Dare

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Amy

Amy

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Amy

Amy

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Visit

The Visit

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Love, Rosie

Love, Rosie

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry