mya has logged 23 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Thing Called Love

The Thing Called Love

1993
×
★★½
Edit this entry  
20
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Panic Room

Panic Room

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
Read the review Edit this entry  
15
Emma.

Emma.

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Onward

Onward

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
A Concerto Is a Conversation

A Concerto Is a Conversation

2020
×
Edit this entry  
10
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
X-Men: First Class

X-Men: First Class

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Steve Jobs

Steve Jobs

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Star Trek

Star Trek

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
Read the review Edit this entry  
04
Harry Potter and the Half-Blood Prince

Harry Potter and the Half-Blood Prince

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Framing Britney Spears

Framing Britney Spears

2021
×
Edit this entry