Sort by
  • Scream VI

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • You People

  • M3GAN

    ★★★½

  • Christmas with the Campbells

    ★★★★

  • Darby and the Dead

    ★★★★½

  • Halloween Ends

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★★★

  • Smile

    ★★★★½

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • Sick

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • Margaux

    ½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★★

  • Prey

    ★★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • They/Them

    ½

  • House of Darkness

    ★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Who Invited Them

  • Unhuman

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Men

  • Choose or Die

    ★★★★★

  • Scream: Legacy

  • Phoenix Rising

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • Gone in the Night

    ★★½

  • X

    ★★★★★

  • Deadstream

    ★★★

  • No Exit

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★★

  • The Outwaters

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Resurrection

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★★

  • Scream

  • A House on the Bayou

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

  • Antlers

    ★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★

  • Most Dangerous Game

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Dashcam

    ★★★★

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • He's All That

  • The Voyeurs

    ★★½

  • Candyman

    ★★★★★

  • Superhost

    ★★★★

  • Aftermath

  • Old

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

  • Titane

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

  • Till Death

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994