Sort by
  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Rosaline

    ★★★★

  • Significant Other

    ★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Emily

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • About Fate

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • After Ever Happy

    ½

  • Look Both Ways

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • They/Them

    ★½

  • Honor Society

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Black Bird

    ★★★★

  • Hello, Goodbye, and Everything in Between

    ★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Persuasion

    ★★½

  • Abandoned

    ★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • Who Invited Them

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • God's Creatures

    ★★★

  • A Perfect Pairing

    ★★★

  • Senior Year

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Along for the Ride

    ★★★½

  • Spring Awakening: Those You've Known

    ★★★★

  • Metal Lords

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Windfall

    ★★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Mystery of Her

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • The Privilege

    ★★

  • Through My Window

    ★½

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Emergency

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★