Sort by
  • The Equalizer 3

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • 65

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Past Lives

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • The First Slam Dunk

    ★★★★

  • Suzume

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★★

  • Beast

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Broker

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Return to Seoul

    ★★★½

  • Revoir Paris

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Morbius

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The Quiet Girl

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Red Notice

  • Eternals

    ★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★½

  • Child of Kamiari Month

    ★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★½

  • INU-OH

    ★★★★½

  • Dune

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

  • Belle

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • After Yang

  • Annette

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • F9

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • WandaVision