• The Summit of the Gods

    ★★★★★

  • The House

    ★★★★

  • When the Sun Sets

    ½

  • Bergman Island

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • You Ought to Be in Pictures

    ★★★★½

  • A Devil in The Pocket

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Patient Porky

    ★★★½

  • Ray Donovan: The Movie

    ★★★½

  • The Resort

    ★½

  • The Curious Puppy

    ★★★

  • Fresh Fish

    ★★★★

  • Flowing Home

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Holler

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★