Sort by
  • Violets Are Blue

    ★★★½

  • The Bad News Bears

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • The Parallax View

    ★★★★

  • On the Count of Three

    ★★★½

  • The Addams Family 2

    ★★★

  • This Is the Night

    ★★★

  • Piranha II: The Spawning

  • Love Streams

    ★★★

  • Piranha

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • The Wind

    ★★★

  • Brute Force

    ★★★

  • That'll Be The Day

    ★★½

  • Beer

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Jurassic World

    ★★★★

  • It Had to Be You

    ★★★