• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Marmaduke

    ½

  • Choose or Die

    ★½

  • The Northman

    ★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Morbius

    ★½

  • The Bubble

    ★½

  • WeCrashed

    ★★

  • Deep Water

    ★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • AEW Revolution 2022

    ★★★★½

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

  • No Exit

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Blacklight

    ★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Marry Me

    ★★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moonfall

    ★½

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★½

  • Resurrection

    ★★★½

  • Dual

    ★★★★

  • 2nd Chance

    ★★★½

  • Nanny

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Scream

    ★★★½

  • The 355

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • Death to 2021

    ★★½

  • Jimmy Carr: His Dark Material

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Rumble

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • National Champions

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • Michael Che: Shame the Devil

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★½

  • AEW Full Gear

    ★★★★½

  • Juice WRLD: Into the Abyss

    ★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • All Too Well: The Short Film

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Love Hard

    ★★

  • A Man Named Scott

    ★★★★