Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • I Came By

    ★½

  • Look Both Ways

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • My Daughter's Killer

    ★★★

  • Hello, Goodbye, and Everything in Between

    ½

  • Girl in the Picture

    ★★½

  • Senior Year

    ★½

  • Our Father

    ★★½

  • 365 Days: This Day

    ½

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Windfall

    ★★

  • Pieces of Her

    ★★

  • The Batman

    ★★½

  • Turning Red

    ★★½

  • The In Between

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Scream

    ★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • The Hating Game

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Night Teeth

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Malignant

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Resort to Love

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Pig

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Till Death

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Forever Purge

  • Elite Short Stories: Carla Samuel

    ★★

  • Elite Short Stories: Omar Ander Alexis

    ★★★½

  • Elite Short Stories: Nadia Guzmán

    ★★

  • Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe

    ★★★★

  • The Novice

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Stowaway

    ★★

  • The Fallout

    ★★½

  • Allen v. Farrow

  • Behind Her Eyes

    ★★★

  • Fear of Rain

    ★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★

  • Passing

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • It's a Sin

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½