• The Women and the Murderer

    ★★★

  • Brain Freeze

    ★★★

  • Sam

    ★★★

  • OSS 117: From Africa with Love

    ★★★

  • McCartney 3, 2, 1

    ★★★★

  • The Guide to the Perfect Family

    ★★

  • Val

    ★★★½

  • Sophie: A Murder in West Cork

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Oxygen

    ★★★½

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★★

  • kid 90

    ★★★

  • Coming 2 America

  • Delicious

    ★★★

  • Allen v. Farrow

    ★★★

  • Pour une histoire...

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★½

  • Space Sweepers

    ★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★

  • The Ripper

    ★★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★

  • A California Christmas

    ★★

  • The Paper Man

    ★★★

  • Room 2806: The Accusation

    ★★★

  • Underground

    ★★★★

  • Audrey

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Mank

    ★★★

  • Le club Vinland

    ★★★

  • The Craft: Legacy

    ★★½

  • The Undoing

    ★★★

  • Soul

    ★★★½

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★

  • Run

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Oasis - Return to Rockfield

    ★★★½

  • Nadia, Butterfly

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★

  • Mandibles

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Audionomie

    ★★★½

  • Hail to the Deadites

    ★★½

  • The Rose Family

    ★★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★½

  • Laurel Canyon

    ★★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★½

  • The Rabbit Hunters

    ★★★½

  • Jukebox

    ★★★½

  • The Decline

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Goddess of the Fireflies

    ★★★½

  • My Salinger Year

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★½

  • Ted Bundy: Falling for a Killer

    ★★★½

  • Natalie Wood: What Remains Behind

    ★★

  • Palm Springs

  • Relic

    ★★½

  • Possessor

    ★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • On the Record

    ★★★

  • The Forty-Year-Old Version

    ★★★½

  • The Night House

    ★★★

  • Scare Me

    ★★★★

  • The Danger in Front

    ★★★★

  • Dracula

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Bombshell

    ★★★½

  • Valérie et moi