Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fool's Paradise

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Dog

    ★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★