• Men

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Moon Knight

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Studio 666

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Am I Ok?

    ★★★½

  • I Didn't See You There

    ★★★½

  • The Mission

    ★★★½

  • Piggy

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★★½

  • Every Day In Kaimukī

    ★★★

  • A House Made of Splinters

    ★★★★

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★★

  • Aftershock

    ★★★★★

  • Meet Me In The Bathroom

    ★★

  • Alice

    ★★

  • Sirens

    ★★★★

  • TikTok, Boom.

    ★★

  • Brian and Charles

    ★★★★★

  • Hatching

    ★★★★

  • Dual

    ★★★★½

  • 2nd Chance

    ★★★★½

  • Summering

    ★★

  • Sharp Stick

  • Framing Agnes

    ★★★½

  • Resurrection

    ★★★★

  • Nanny

    ★★★★½

  • Riotsville, USA

    ★★★★

  • Watcher

    ★★

  • 892

    ★★★★★

  • We Met in Virtual Reality

    ★★★★★

  • Call Jane

    ★★★★½

  • All That Breathes

    ★★★

  • Master

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★½

  • When You Finish Saving the World

    ★½

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Emergency

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Hawkeye

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • The Rescue

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★½

  • The Humans

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • LuLaRich

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Karen

    ★★★

  • Cyrano

    ★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★