Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Slotherhouse

    ★★★

  • The Retirement Plan

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Carl's Date

    ★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • The Flash

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Passages

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★½

  • Emancipation

    ★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Suzume

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★½

  • Till

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Chevalier

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • Aristotle and Dante Discover the Secrets of the Universe

    ★★★

  • The Blackening

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Brother

    ★★★½