• Fantastic Mr. Fox

    ★★★★½

  • Double Impact

  • Nights in Rodanthe

    ½

  • Jupiter Ascending

    ½

  • Toy Story 3

    ★★★½

  • Toy Story 2

    ★★★½

  • Toy Story

    ★★★½

  • Little Miss Sunshine

    ★★★★

  • Run Lola Run

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Antichrist

    ★★★★★

  • 45 Years

    ★★★★★

  • Closet Monster

    ★★★★

  • Siberia

    ★½

  • Chicken Run

    ★★★★

  • Blood Punch

    ★★

  • Finders Keepers

    ½

  • Comment tuer sa mère

    ½