Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Mickey Saves Christmas

    ★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★½

  • Prey

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Catwoman: Hunted

    ★★½

  • The Cheerleader Sleepover Slaughter

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Black Friday

    ★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Injustice

    ★★★

  • The Spore

    ★★½

  • Ankle Biters

    ★★★

  • Lost Child

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • DC Showcase: Blue Beetle

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Pig

    ★★★

  • Claw

    ★★

  • DC Showcase: The Losers

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Aquarium of the Dead

    ★★½

  • F9

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★½

  • Boss Level

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • Triassic Hunt

    ½

  • Censor

    ★★½

  • Max Cloud

    ★★½

  • A Creepshow Holiday Special

    ★★★★½

  • Monster Hunter

    ★★★

  • Charles Bronson: The Spirit of Masculinity

    ★★★½

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Fatman

    ★★★

  • Little Vampire

    ★★½

  • The Last Thanksgiving

    ★★½

  • Tar

    ★★½

  • Vanguard

    ★★

  • The Deep Ones

    ★★★

  • Minor Premise

    ★★

  • Let It Snow

    ★★½

  • Slaxx

    ★★

  • The Pale Door

    ★★★

  • The Trees Have Eyes

    ★★

  • Unhinged

    ★★★½

  • Spare Parts

    ★★★

  • Force of Nature

    ★★★½

  • Debt Collectors

    ★★★

  • Proximity

    ★★★

  • Evil Little Things

    ★★★

  • DC Showcase: The Phantom Stranger

    ★★★

  • Superman: Red Son

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Hell on the Border

    ★★★

  • Mob Town

    ★★★½

  • Killer Raccoons 2: Dark Christmas in the Dark

    ★★

  • 1917

    ★★★★

  • The Knight Before Christmas

    ★★★★

  • Noelle

    ★★½

  • Primal

    ★★★½

  • Dark Stories to Survive the Night

    ★★★½

  • 10/31 Part 2