Sort by

Warren has logged 73 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Bandit's Silver Angel

Bandit's Silver Angel

1994
×
★½
Read the review Edit this entry  
31
The Executioner Part II

The Executioner Part II

1984
×
Read the review Edit this entry  
31
Creepozoids

Creepozoids

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Remote

Remote

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Banker

The Banker

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Beauty and the Bandit

Beauty and the Bandit

1994
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
The Incubus

The Incubus

1982
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Grizzly

Grizzly

1976
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The House of the Dead

The House of the Dead

1978
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Orca

Orca

1977
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Count Dracula

Count Dracula

1970
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
The McPherson Tape

The McPherson Tape

1989
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Bandit Bandit

Bandit Bandit

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Death Warmed Up

Death Warmed Up

1984
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Demonoid: Messenger of Death

Demonoid: Messenger of Death

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
In Search of Darkness

In Search of Darkness

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Beyond

The Beyond

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Cold Skin

Cold Skin

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Ruin Me

Ruin Me

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Golem: How He Came into the World

The Golem: How He Came into the World

1920
×
Edit this entry  
17
The Ranger

The Ranger

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Maniac Cop 3: Badge of Silence

Maniac Cop 3: Badge of Silence

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Maniac Cop 2

Maniac Cop 2

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Turkey Shoot

Turkey Shoot

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Angel

Angel

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Hellboy

Hellboy

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
What's Up Doc?

What's Up Doc?

1950
×
★★★★½
Edit this entry  
13
Knights Must Fall

Knights Must Fall

1949
×
Edit this entry  
13
Hare Splitter

Hare Splitter

1948
×
Edit this entry  
13
Hot Cross Bunny

Hot Cross Bunny

1948
×
Edit this entry  
12
Haredevil Hare

Haredevil Hare

1948
×
Edit this entry  
12
Bugs Bunny Rides Again

Bugs Bunny Rides Again

1948
×
Edit this entry  
12
Racketeer Rabbit

Racketeer Rabbit

1946
×
Edit this entry  
12
Hair-Raising Hare

Hair-Raising Hare

1946
×
Edit this entry  
12
Prisoners of the Lost Universe

Prisoners of the Lost Universe

1983
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Dora and the Lost City of Gold

Dora and the Lost City of Gold

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Cool World

Cool World

1992
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Cruel Jaws

Cruel Jaws

1995
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Baseball Bugs

Baseball Bugs

1946
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
The Old Grey Hare

The Old Grey Hare

1944
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
Hare Ribbin'

Hare Ribbin'

1944
×
Edit this entry  
10
Bugs Bunny and the Three Bears

Bugs Bunny and the Three Bears

1944
×
Edit this entry  
10
Sinister

Sinister

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Skyfall

Skyfall

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
What's Cookin' Doc?

What's Cookin' Doc?

1944
×
Edit this entry  
09
Jack-Wabbit and the Beanstalk

Jack-Wabbit and the Beanstalk

1943
×
Edit this entry  
09
Super-Rabbit

Super-Rabbit

1943
×
Edit this entry  
09
Bugs Bunny Gets the Boid

Bugs Bunny Gets the Boid

1942
×
Edit this entry  
09
Hold the Lion, Please

Hold the Lion, Please

1942
×
Edit this entry  
09
Batty Baseball

Batty Baseball

1944
×
★★★★
Edit this entry