Milo has logged 12 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Ouran High School Host Club

Ouran High School Host Club

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
We Jam Econo: The Story of the Minutemen

We Jam Econo: The Story of the Minutemen

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Paris Is Burning

Paris Is Burning

1990
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Pink Flamingos

Pink Flamingos

1972
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
David Cross: Making America Great Again

David Cross: Making America Great Again

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
M*A*S*H

M*A*S*H

1970
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Long Goodbye

The Long Goodbye

1973
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The War with Grandpa

The War with Grandpa

2020
×
Read the review Edit this entry  
11
David Cross: Making America Great Again

David Cross: Making America Great Again

2016
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
05
The Full Treatment

The Full Treatment

1960
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
We Can Be Heroes

We Can Be Heroes

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Doctor Who: Revolution of the Daleks

Doctor Who: Revolution of the Daleks

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry