• All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Red Notice

    ★½

  • Night Teeth

    ★½

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Maid

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Help

    ★★★★

  • My Son

    ★★½

  • The Humans

    ★★★½

  • Scenes from a Marriage

  • The Guilty

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • After We Fell

    ½

  • Nine Perfect Strangers

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Beckett

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Ride the Eagle

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Till Death

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Elite Short Stories: Carla Samuel

  • Luca

    ★★★★

  • Elite Short Stories: Omar Ander Alexis

  • Elite Short Stories: Nadia Guzmán

  • Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe

  • The Beta Test

    ★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Plan B

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

  • Borat: VHS Cassette of Material Deemed “Sub-acceptable” By Kazakhstan Ministry of Censorship and Circumcision

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Stowaway

    ★★★

  • Mare of Easttown

  • Naked Singularity

    ★★

  • Thunder Force

  • North Hollywood

    ★★★

  • Voyagers

  • Save Ralph

  • Bad Trip

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Yes Day

    ★★

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Sweetheart

    ★★★½

  • Moxie

    ★★½

  • Biggie: I Got a Story to Tell

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

  • Chaos Walking

    ★★

  • Silk Road

    ★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Together Together

    ★★★½

  • Breaking News in Yuba County

    ★★½

  • The Little Things

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Don't Tell a Soul

    ★★½