ewan has logged 23 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★
Edit this entry  
27
The Wedding Singer

The Wedding Singer

1998
×
★★½
Edit this entry  
27
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★½
Edit this entry  
26
Friends with Kids

Friends with Kids

2011
×
★★★½
Edit this entry  
26
Happy Death Day 2U

Happy Death Day 2U

2019
×
★★★½
Edit this entry  
26
Happy Death Day

Happy Death Day

2017
×
★★★★
Edit this entry  
25
The Bourne Ultimatum

The Bourne Ultimatum

2007
×
★★★★
Edit this entry  
25
Fruitvale Station

Fruitvale Station

2013
×
★★★★
Edit this entry  
20
I Don't Want to Go Back Alone

I Don't Want to Go Back Alone

2010
×
★★★★
Edit this entry  
20
The Way He Looks

The Way He Looks

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
L.A. Confidential

L.A. Confidential

1997
×
★★★★
Edit this entry  
19
The Bourne Supremacy

The Bourne Supremacy

2004
×
★★★★
Edit this entry  
17
Wonder

Wonder

2017
×
★★★
Edit this entry  
16
Confessions of a Dangerous Mind

Confessions of a Dangerous Mind

2002
×
★★★
Edit this entry  
14
I'm Not Here

I'm Not Here

2017
×
Read the review Edit this entry  
13
The Cable Guy

The Cable Guy

1996
×
★★★
Edit this entry  
10
A Fish Called Wanda

A Fish Called Wanda

1988
×
★★★
Edit this entry  
09
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Leaving Neverland

Leaving Neverland

2019
×
★★★
Edit this entry  
05
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★★
Edit this entry  
03
While We're Young

While We're Young

2014
×
★★½
Edit this entry  
02
Polar

Polar

2019
×
★★
Edit this entry  
02
One Flew Over the Cuckoo's Nest

One Flew Over the Cuckoo's Nest

1975
×
★★★★½
Read the review Edit this entry