• Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

    ★★★★★

  • Don't Look Up

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Eternals

  • Candyman

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Bad Trip

  • Godzilla vs. Kong

    ½

  • Zack Snyder's Justice League

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Prom

  • Mank

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Soul

  • The Devil All the Time

    ★½

  • Tenet

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • Horse Girl

  • Sonic the Hedgehog

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★★★

  • Queen & Slim

  • Watchmen

    ★★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★½

  • Saint Maud

  • Knives Out

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

  • Judy

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Anima

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★½

  • Dark Phoenix

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Aladdin

    ★★

  • Yesterday

    ★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Woodstock

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Guava Island

    ★★★

  • Captive State

    ★½

  • Us

  • Booksmart

    ★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★★½

  • The Last Black Man in San Francisco

  • Honey Boy

    ★★★★½

  • Fyre

    ★★★★

  • Glass

    ★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★

  • Vice

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★½

  • Adam Sandler: 100% Fresh

    ★★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • The VelociPastor

  • Venom

    ★★★

  • mid90s

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★★