• Hubie Halloween

    ★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • Extraction

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • 6 Underground

    ★★½

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★½

  • Code 8

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • The King

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • The Highwaymen

    ★★★½

  • Us

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★★

  • Creed II

    ★★★★

  • Venom

    ★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★

  • Outlaw King

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Ready Player One

    ★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★★

  • Justice League

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★

  • Molly's Game

    ★★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • Hostiles

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • American Made

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Good Time

    ★★★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • King Arthur: Legend of the Sword

    ★½

  • Sweet Virginia

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Logan

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★½

  • Wind River

    ★★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Hacksaw Ridge

    ★★★

  • La La Land

    ★★★★½

  • Suicide Squad

    ★★

  • Hell or High Water

    ★★★★½

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★

  • Deadpool

    ★★★★

  • Manchester by the Sea

    ★★★★½