• Power Rangers

    ★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★★½

  • Assassin's Creed

    ★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Collateral Beauty

    ★★★½

  • Allied

    ★★★

  • Moana

    ★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Split

    ★★★★½

  • Sully

    ★★★

  • Arrival

    ★★★★½

  • La La Land

    ★★★

  • Suicide Squad

    ★½

  • Pete's Dragon

    ★★★★

  • Star Trek Beyond

    ★★★½

  • Lights Out

    ★★★

  • Finding Dory

    ★★★★½

  • Warcraft

    ★★★

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★½

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★½

  • Ratchet & Clank

    ★½

  • Captain America: Civil War

  • The Jungle Book

  • Sausage Party

    ★★★★½

  • Keanu

  • Don't Breathe

    ★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★

  • Everybody Wants Some!!

  • Allegiant

    ★★½

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★½

  • Whiskey Tango Foxtrot

    ★★★★½

  • Zootopia

    ★★★★½

  • Deadpool

    ★★★★

  • Hail, Caesar!

    ★★★½

  • Tickled

    ★★★½

  • Kung Fu Panda 3

  • Swiss Army Man

    ★★★★

  • Chi-Raq

    ★★★½

  • Bastard

    ★★★½

  • Hardcore Henry

    ★★★★½

  • Anomalisa

    ★★½

  • The Witch

    ★★★½

  • The Spectacular Now

    ★★★★½

  • Afro Samurai: Resurrection

    ★★★½

  • Kill Bill: Vol. 1

  • Lilo & Stitch

  • Remember the Titans

  • Conan

  • Mighty Morphin Power Rangers: The Movie

    ★★★½

  • Junior

  • Batman Returns

  • Return of the Jedi

  • Alien