Sort by
  • Rift

    ★★★★

  • Wanda and Sully

    ★★★

  • Our Home Out West

    ★★★★½

  • The Princes in the Tower: The New Evidence

    ★★½

  • Napoleon

    ★★★½

  • Stonewall Postal Action Network

    ★★★½

  • Dependências

    ★★★★

  • Gooners

    ★★★½

  • Dead Bort

    ★★★★

  • Cassandra

    ★★★★

  • Small Uprisings

    ★★★★

  • Dive

    ★★★

  • Discoteque

    ★★★★½

  • Mamántula

    ★★★★

  • Pirsas

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Solo

    ★★★½

  • Maestro

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★★

  • The Holdovers

    ★★★

  • Saltburn

    ★★

  • The Order of Time

    ★★★½

  • Valley of Soul

    ★★★½

  • Birder

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Between the Ocean and the Clouds

    ★★★★

  • Rock Hudson: All That Heaven Allowed

    ½

  • Germ

    ★★★½

  • The Carnival

    ★★★½

  • La Chimera

    ★★★★½

  • Cobweb

    ★★★½

  • Last Summer

    ★★

  • Inside the Yellow Cocoon Shell

    ★★★½

  • The Buriti Flower

    ★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★½

  • The Daughters of Fire

    ★★★★½

  • Trailer of a Film That Will Never Exist: Phony Wars

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★

  • Banel & Adama

    ★★★★

  • Goodbye Julia

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★

  • Conann

    ★★★★

  • Four Daughters

    ★★★★★

  • About Dry Grasses

    ★★★★

  • Pictures of Ghosts

    ★★★★

  • Hounds

    ★★★★

  • It's Raining in the House

    ★★½

  • Eureka

    ★★★½

  • The New Boy

    ★★★★

  • Déserts

    ★★★

  • Youth (Spring)

    ★★★★½

  • Inshallah a Boy

    ★★★½

  • Monster

    ★★★★

  • Anselm

    ★★★

  • Àma Gloria

    ★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★½

  • Room 999

    ★★★

  • Margarethe 89

    ★★★½

  • Lemon Tree

    ★★★½

  • Boléro

    ★★★★½

  • Call Me Kate

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Mimi from Douarnenez

    ★★★★½

  • Willem and Frieda: Defying the Nazis

    ★★★★

  • Limbo

    ★★★★½

  • 20,000 Species of Bees

    ★★★★

  • Afire

    ★★★½

  • Absence

    ★★★½

  • Disco Boy

    ★★★★

  • The Veiled City

    ★★★★