Sort by
  • Swarm

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • The 10th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★★★

  • Chang Can Dunk

    ★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

    ★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★

  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Spirited

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Paloni Show! Halloween Special!

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • The Munsters

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Welcome to the Club

    ★½

  • My Son Hunter

    ½

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Clerks III

    ★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★★

  • South Park: The 25th Anniversary Concert

    ★★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Magnum Opus

  • Nope

    ★★★★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★

  • The Gray Man

  • Black Bird

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Drop

    ★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★