Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Renfield

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Inside

    ★★★½

  • Creed III

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Plane

    ★★

  • This Place Rules

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Stutz

    ★★★½

  • Spirited

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • The Storied Life of A.J. Fikry

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Till

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • Sanctuary

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Bros

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • The Son

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

    ★★★½

  • Master Gardener

    ★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Sr.

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Samaritan

    ★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Men

    ★★★