Sort by
  • Swarm

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • This Place Rules

  • At The End Of The Day (It's Not That Funny)

  • Babylon

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Falling for Christmas

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Last Summer

  • Rosaline

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★½

  • Entergalactic

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

  • The Munsters

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Blonde

    ½

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Look Both Ways

    ★★½

  • Purple Hearts

  • Not Okay

    ★★★

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★★★★

  • American Carnage

    ★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Hello, Goodbye, and Everything in Between

  • Bullet Train

    ★★★

  • Persuasion

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★