Sort by
  • Jawan

    ★★★★★

  • Guns & Gulaabs

    ★★

  • Jailer

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Indiana Jones Collection

  • Maamannan

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • The Roundup: No Way Out

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Dead Ringers

    ★★★½

  • Dream

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Viduthalai: Part I

    ★★★★½

  • Bholaa

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Bheed

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★½

  • Afire

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Reality

    ★★★½

  • Kill Boksoon

    ★★★½

  • Vaathi

    ★★★½

  • At Midnight

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Sharper

    ★★★½

  • Iratta

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Pathaan

    ★★★★

  • Shortcomings

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★★

  • Phantom

    ★★★½

  • Vaalvi

    ★★★★

  • Kuttey

  • Plane

    ★★★½

  • Ved

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • An Action Hero

    ★★★★

  • Bhediya

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★★½

  • Monica, O My Darling

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • DIVE

    ★★★★