• Vengeance

    ★★★★

  • F9

    ★½

  • The Hit

    ★★½

  • Bye Bye Morons

    ★★★★

  • Jolt

    ★★★½

  • Zola

    ★★

  • Beyond the Hills

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • Plan B

    ★★★½

  • Anaïs in Love

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • Riders of Justice

    ★★★★

  • Djam

    ★★★★★

  • It Boy

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Jennifer's Body

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½