• Sweet & Sour

    ★★½

  • CODA

    ★★★★

  • The Minimalists: Less Is Now

    ★★★

  • Holidate

    ½

  • Mr. 365

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • A Wilderness of Error

    ★★★½

  • Break the Silence: The Movie

    ★★★★★

  • Love, Guaranteed

    ½

  • Class Action Park

    ★★★

  • Patton Oswalt: I Love Everything

    ★★★½

  • A Secret Love

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • The Pharmacist

    ★★★

  • Ted Bundy: Falling for a Killer

    ★★★½

  • Disclosure

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★

  • Boys State

    ★★★½

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★½

  • The Lost Women of NXIVM

    ★★★

  • The Confession Killer

    ★★★★

  • The Kacey Musgraves Christmas Show

    ★★★½

  • Christmas at the Plaza

    ★½

  • A Very Vintage Christmas

    ★★

  • Check Inn to Christmas

  • Our Christmas Love Song

    ★½

  • Christmas 9 to 5

    ★★

  • Holiday Hearts

    ★★½

  • Twinkle All the Way

    ★★★★

  • The Magical Christmas Shoes

    ★★★

  • The Knight Before Christmas

    ★★½

  • A Godwink Christmas: Meant For Love

    ★★★★

  • Random Acts of Christmas

    ★★½

  • Write Before Christmas

    ★★★½

  • Christmas in Louisiana

    ★½

  • Christmas Under the Stars

    ★★★

  • Christmas a la Mode

    ★★★★

  • A Christmas Miracle

    ★★★

  • A Sweet Christmas Romance

    ★★

  • The Mistletoe Secret

    ★★★

  • Radio Christmas

    ★★½

  • Picture a Perfect Christmas

    ★★★

  • Holiday for Heroes

    ★★½

  • A Blue Ridge Mountain Christmas

  • A Very Corgi Christmas

    ★★★★

  • Always and Forever Christmas

    ½

  • Christmas Scavenger Hunt

    ★½

  • Christmas Reservations

    ★★★½

  • Merry & Bright

    ★★★★

  • Two Turtle Doves

    ★★★½

  • Nostalgic Christmas

    ★★

  • No Time Like Christmas

    ★★½

  • A Christmas Movie Christmas

    ★½

  • The Road Home for Christmas

    ★★★★★

  • Christmas Wishes & Mistletoe Kisses

    ★★★½

  • Sweet Mountain Christmas

    ★★½

  • A Merry Christmas Match

    ★★★

  • The Booksellers

    ★★★½

  • I Love You, Now Die: The Commonwealth v. Michelle Carter

    ★★★★

  • The Last Bridesmaid

    ★★★

  • Who Killed Garrett Phillips?

    ★★★★

  • True Justice: Bryan Stevenson's Fight for Equality

    ★★★★

  • Chasing Happiness

    ★★★★★

  • Family Man, Family Murderer: An ID Murder Mystery

    ★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★

  • Parasite

    ★★★★

  • The Disappearance of Susan Cox Powell

    ★★★

  • Someone Great

    ★½

  • Bottled with Love

    ★★★

  • The Perfect Date

    ★★