• Zack Snyder's Justice League

    Zack Snyder's Justice League

    ½

    خلاصه‌ی داستان فیلم‌های ابرقهرمانی در ده سال گذشته:
    یک مشت بیگانه قراره به زمین حمله کنن (که هربار این حمله‌شون با بارهای قبل فرق می‌کنه و قوی‌ترن). همه‌ی ابرقهرمانا رو دور هم جمع کنید. تا سکانس آخر کتک‌کاری کنید. خب بیگانه‌ها شکست خوردن؛ غروب خورشید، دیالوگ انگیزشی، کات.

  • Finding Vivian Maier

    Finding Vivian Maier

    از انسان‌های موردعلاقه‌ی زندگیم

  • The Great Silence

    The Great Silence

    ★★★★★

    یکی از بهترین پایان‌های سینما

  • Women's Quarter

    Women's Quarter

    ★★½

    بسیار غم‌انگیز. و غم‌انگیزتر هم این‌که هنوز هم این مسئله وجود داره

  • Waiting

    Waiting

    ★★★★½

    زانوی کلرِ امیر نادری

  • The Bakery Girl of Monceau

    The Bakery Girl of Monceau

    ★★★★★

    در مدت زمان بیست دقیقه، در عین سادگی، یکی از قابل‌باورترین داستان‌های عاشقانه رو ساخته. به سادگی و زیبایی، یک مسئله‌ی اخلاقی رو باز می‌کنه که اکثر آدم‌ها حداقل یک بار در طول عمرشون در این دوراهی قرار گرفته‌ان؛ مسئله‌ی پایبندی به وعده، مسئله‌ی خیانت. روایت عاشق‌شدن و برخورد پسر داستان با دخترها هم خیلی واقعی و خوبه

  • Fifi Howls from Happiness

    Fifi Howls from Happiness

    ★★★★½

    عجب پایانی

  • Hair Love

    Hair Love

    ½

    کلیشه‌ای‌ترین نوع انیمیشن/فیلم کوتاه که اکثرا هم جوایز رو میگیرن. موضوعات و حتی روایت کلیشه‌ای که با یک داستان غم‌انگیز، سعی می‌کنن احساسات بیننده رو جریحه‌دار کنن و اکثرا هم موفق‌ان

  • Rebel in the Rye

    Rebel in the Rye

    ★★

    فیلم متوسط به پایینیه اما به‌خاطر کتاب و نویسنده محبوبم

  • Trial by Fire

    Trial by Fire

    ★★★

    یکی از بهترین اپیزودهای پادکست چنل بی در مورد این داستانه. هم فیلم و هم پادکست، هردو بسیار غم‌انگیز روایت شده‌ن

  • In a Lonely Place

    In a Lonely Place

    ★★★★½

    آدم رو یاد بیگانه‌ی آلبر کامو میندازه

  • Letter from an Unknown Woman

    Letter from an Unknown Woman

    ★★★★½

    من فکر می‌کنم هرکسی دو تولد داره؛ روزی که به‌طور طبیعی متولد می‌شه و روزی که زندگی آگاهانه‌اش آغاز می‌شه