Millicent has logged 14 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Us

Us

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Coco

Coco

2017
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
22
Us

Us

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Fighting with My Family

Fighting with My Family

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Fighting with My Family

Fighting with My Family

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Tomb Raider

Tomb Raider

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
12
Logan

Logan

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
08
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Free Solo

Free Solo

2018
×
★★★½
Edit this entry  
06
Isn't It Romantic

Isn't It Romantic

2019
×
Read the review Edit this entry  
03
Scooby-Doo

Scooby-Doo

2002
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Then Came You

Then Came You

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
01
About Time

About Time

2013
×
★★★★★
Edit this entry