Sort by
  • Babylon

  • M3GAN

  • Do Revenge

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Not Okay

  • Nope

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

  • Elvis

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Men

  • Top Gun: Maverick

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

    ★★

  • Morbius

    ½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Dropout

  • The Weekend Away

  • The Batman

    ★★½

  • Kimi

    ★½

  • Death on the Nile

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • We Met in Virtual Reality

  • Fresh

    ★★★

  • The House

    ★★★

  • Scream

    ★★

  • The 355

    ½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

  • Hawkeye

  • The Unforgivable

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

  • House of Gucci

    ★½

  • Red Notice

  • Eternals

    ½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Birds of Paradise

  • Squid Game

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★½

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • The Velvet Underground

  • Boiling Point

    ★★★

  • Black Widow