Sort by
  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The History of the Atlanta Falcons

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Puparia

    ★★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • The History of the Seattle Mariners

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Spree

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • The Platform

    ★★

  • Kiss of the Rabbit God

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Bob Emergency

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Fighting in the Age of Loneliness

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★½

  • Venom

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

  • Incredibles 2

    ★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Love, Simon

    ★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★★

  • Shirkers

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Cars 3

  • Wonder Woman

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★½

  • Doctor Strange

    ★★½

  • Moana

    ★★★

  • Split

    ★★★

  • Prima Donna

  • Suicide Squad