Sort by
  • Barbie

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★★★

  • Stolen Youth: Inside the Cult at Sarah Lawrence

    ★★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★½

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★★½

  • Darby and the Dead

    ★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★

  • Blood Relatives

    ★★★★★

  • Smile

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Sick

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Baby Ruby

    ★★★

  • About Fate

    ★★★★½

  • Blonde

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Day Shift

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Honor Society

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Unhuman

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Crush

    ★★★★★

  • Phoenix Rising

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★★

  • Sissy

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★★★

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Student Body

    ★★★½

  • You Won't Be Alone

    ★★★★½

  • Watcher

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • The Seed

    ★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★