• Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part One)

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Sing 2

    ½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Onward

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Cuties

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • Frozen II

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • The Lion King

    ½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Loqueesha

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • Ralph Breaks the Internet

  • Johnny English Strikes Again

    ★★

  • Christopher Robin

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★½

  • Early Man

    ★★

  • Eighth Grade

    ★★★★½

  • Black Mirror: Hang the DJ

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Wonder

    ★★★½

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • Jigsaw

    ★★½

  • Coco

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • The Emoji Movie

    ½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Despicable Me 3

    ½

  • Cars 3

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • The Boss Baby

  • The Disaster Artist

    ★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • Hidden Figures

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★½

  • Moana

    ★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★½

  • Black Mirror: Shut Up and Dance

    ★★★★

  • Black Mirror: Nosedive

    ★★★★

  • Trolls

    ★½

  • Middle School: The Worst Years of My Life

    ★★

  • Sing

    ½

  • Ice Age: Collision Course

  • The Secret Life of Pets

  • Finding Dory

    ★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★½

  • Zootopia

    ★★★½

  • Kung Fu Panda 3

    ★★★

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • Alvin and the Chipmunks: The Road Chip

    ★★

  • The Good Dinosaur

    ★½

  • The Martian

    ★★★★

  • Ant-Man

    ★★½

  • Minions

    ½

  • Inside Out

    ★★★★