Sort by
  • Scooby-Doo! And Krypto, Too!

  • Copenhagen Cowboy

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★½

  • Halloween Ends

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

  • Hocus Pocus 2

    ½

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

  • TÁR

    ★★½

  • Look at Me

  • Barbarian

    ★★★½

  • Detective vs. Sleuths

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★½

  • Armageddon Time

    ★★½

  • Magic Spot

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • The Northman

    ★★½

  • RRR

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

  • Fruits Basket -prelude-

  • I Want You Back

  • Pure Japanese

    ★★★

  • Sharp Stick

    ★★½

  • Speak No Evil

    ★½

  • The Matrix Resurrections

  • Barber Westchester

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Memoria

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • INU-OH

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Cyrano

    ★★★

  • The Hand of God

  • The Power of the Dog

  • C'mon C'mon

  • The Card Counter

  • Parallel Mothers

  • Candyman

    ★★½

  • Mad God

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Old

    ★★★½

  • Belle

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★½

  • Lamb

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Blue Bayou

    ★★

  • Neptune Frost

    ★★★