Sort by
  • The Passion of the Christ: Resurrection, Part One

  • Borderlands

  • Thanksgiving

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★★½

  • Saw X

    ★★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★★

  • Priscilla

    ★★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Seaside Prayer

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Joy Ride

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Hypnotic

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★★

  • The Munsters

    ★★★★★

  • Amsterdam

  • Blonde

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Lightyear

    ★½

  • Kiki III: Way of the Widdle

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Line Goes Up - The Problem With NFTs

  • Scream

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★½

  • Halloween Kills

  • Malignant

    ★★★★★

  • Mad God

    ★★★★★

  • Old

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Annette

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • F9

    ★★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★★

  • Soul

    ★★½

  • Red Post on Escher Street

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★★★

  • The New Mutants

    ★★★★★

  • Onward

    ★½

  • The Turning

    ★★★★★

  • MM;XX

  • The Grudge

    ★★

  • 6 Underground

    ★★★★½

  • 3 from Hell

    ★★★★½