RSS feed for Minya

Minya has logged 10 entries for films rated ★★★★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Kiki's Delivery Service

Kiki's Delivery Service

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Whisper of the Heart

Whisper of the Heart

1995
×
★★★★½
Edit this entry  
08
A Silent Voice

A Silent Voice

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
15
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
05
Won't You Be My Neighbor?

Won't You Be My Neighbor?

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
02
A Monster Calls

A Monster Calls

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Batman vs. Two-Face

Batman vs. Two-Face

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Hey Arnold! The Jungle Movie

Hey Arnold! The Jungle Movie

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
06
A Monster Calls

A Monster Calls

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Batman Returns

Batman Returns

1992
×
★★★★½
Edit this entry