Sort by
  • Room 207

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • The Father

    ★★★★½

  • Minari

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Kodachrome

    ★★★

  • Horrible Bosses 2

    ★★★★

  • The Longest Week

    ★★★½

  • Contagion

    ★★★

  • Horrible Bosses

    ★★★½

  • Mother

  • Mohabbatein

    ★★★★★

  • Mirror

  • The Godfather: Part II

  • The Seventh Seal