Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
03
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
C'mon C'mon

C'mon C'mon

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Longest Week

The Longest Week

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Loki

Loki

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Father

The Father

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Contagion

Contagion

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Gentlemen

The Gentlemen

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Soul

Soul

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
Read the review Edit this entry