Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Saw X

    ★★★

  • The Killer

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Girl Blunt

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Air

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • On the Adamant

    ★★½

  • Inside

    ★★½

  • Munch

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • Missing

    ★★★

  • Three Robbers and a Lion

    ★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Troll

    ★½

  • Observation

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Inside Man

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Do Revenge

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★★★

  • Broker

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Funny Pages

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Sick of Myself

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Headroom

  • As We Hold Hands

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Moon Knight

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★½

  • Morbius

    ½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★