Sort by

molly has logged 17 entries for films during March 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
CODA

CODA

2021
×
★★★½
Edit this entry  
27
Wakey Wakey

Wakey Wakey

2019
×
Edit this entry  
27
Appendage

Appendage

2021
×
★½
Edit this entry  
27
Drive My Car

Drive My Car

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Sherlock: The Abominable Bride

Sherlock: The Abominable Bride

2016
×
Read the review Edit this entry  
22
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Eternals

Eternals

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Moth Diaries

The Moth Diaries

2011
×
★★★
Edit this entry  
15
Devs

Devs

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Interview with the Vampire

Interview with the Vampire

1994
×
★★★★
Edit this entry  
12
Turning Red

Turning Red

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
(500) Days of Summer

(500) Days of Summer

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Kimi

Kimi

2022
×
★★★
Edit this entry  
09
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Zola

Zola

2020
×
★★★½
Edit this entry  
01
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry