• Jackie Brown: How It Went Down

    ★★★★

  • The Naked Gun: From the Files of Police Squad!

    ★★★★★

  • Eight Men Out

    ★★★★½

  • Meet the Fockers

    ★★★½

  • Runaway Bride

    ★★★

  • The Saint

    ★★★½

  • Moon Over Parador

    ★★★★½

  • Tomorrow Never Dies

    ★★★½

  • Mr. 3000

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★½

  • Bombshell

    ★½

  • Lizzie McGuire - Fashionably Lizzie

    ★★★½

  • The Girl Can Rock

    ★★★

  • The Imagineering Story

    ★★★★½

  • Miranda: My Such Fun Celebration

    ★★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★½