• Three Coins in the Fountain

    ★★★

  • Xanadu

    ★★★

  • Rango

    ★★★

  • The January Man

    ★★★

  • Runaway Bride

    ★★★

  • The Girl Can Rock

    ★★★

  • Midnight

    ★★★

  • Stockholm

    ★★★

  • Bean

    ★★★

  • Renaissance Man

    ★★★

  • Tesla

    ★★★

  • The Grasshopper and the Ants

    ★★★

  • The Powerpuff Girls Movie

    ★★★

  • The Producers

    ★★★

  • Tank Girl

    ★★★

  • The Boondock Saints II: All Saints Day

    ★★★

  • Vertical Limit

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★