• Wes Anderson: From Above

    ★★★★

  • Viva Zapata!

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Three Days of the Condor

    ★★★★

  • The Misfits

    ★★★★

  • Trust

    ★★★★

  • Growing Up With Winnie the Pooh - It's Playtime With Pooh

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Jackie Brown: How It Went Down

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ★★★★

  • Diary of a Mad Black Woman

    ★★★★

  • Stir Crazy

    ★★★★

  • Judge Not: In Defense of Dogma

    ★★★★

  • Plane Crazy

    ★★★★

  • Blast from the Past

    ★★★★

  • The Last Boy Scout

    ★★★★

  • Halloween: The Inside Story

    ★★★★