Sort by
  • The Gray Man

    ★★

  • Jurassic World Dominion

  • Aftersun

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Adam Project

    ½

  • Don't Look Up

  • All Too Well: The Short Film

  • Happening

    ★★★

  • Last Night in Soho

  • Spencer

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Four Roads

    ★★★½

  • Hello My Dear

    ★★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Save Ralph

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Together Together

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • The Little Things

  • WandaVision

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • Long Toast

  • Ma Rainey's Black Bottom

  • The Undoing

  • Soul

    ★★★★½

  • Invisible to the Eye

    ★★★

  • Fractured

    ★★★½

  • Clouds

  • The Trial of the Chicago 7

  • Enola Holmes

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Monday

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • The World to Come

    ★★★½

  • Mainstream

  • Pieces of a Woman

    ★★★

  • The Human Voice

  • Come True

    ★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • Tenet

  • If Anything Happens I Love You

  • The Great Istanbul Depression

    ★★★½

  • The Letter Room

    ★★★½

  • Defending Jacob

    ★★★★½

  • Extraction

  • Ankebût

    ★★½

  • Little Fires Everywhere

  • Undine

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★

  • The Father

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★½

  • Kajillionaire

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Zola

    ★★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★½

  • Time

    ★★★★½

  • Underwater

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★★★★

  • Pocket Hercules: Naim Suleymanoglu

  • Charlie's Angels

  • Frozen II

  • Klaus