Ezekiel has logged 10 entries for films during December 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Ellen DeGeneres: Relatable

Ellen DeGeneres: Relatable

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
17
Edward Scissorhands

Edward Scissorhands

1990
×
★★★★
Edit this entry  
16
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
It's a Wonderful Life

It's a Wonderful Life

1946
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Home Alone

Home Alone

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
We Need to Talk About Kevin

We Need to Talk About Kevin

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry