Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★★★

  • Athena

    ★★★★★

  • Look Both Ways

    ★★★½

  • Jennifer Lopez: Halftime

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

  • C'mon C'mon

  • Vivo

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★½

  • Wish Dragon

    ★★★★

  • Mariah Carey's Magical Christmas Special

    ★★★

  • Fellini – Io sono un Clown

    ★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • We Are Who We Are

    ★★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • The War with Grandpa

    ★★★★★

  • Project Power

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Extraction

    ★★★

  • Beyond My Steps

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Kmêdeus

    ★★★★

  • Air Conditioner

    ★★★★

  • Lúcia no céu com semáforos

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • American Son

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Secret Obsession

    ★★★

  • The Lion King

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Atlantics

    ★★★★★

  • Guava Island

    ★★★★½

  • Little

    ★★★★

  • Pain and Glory

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Long Shot

    ★★★½

  • Us

    ★★★★★

  • The Farewell

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Mary Poppins Returns

  • Bird Box

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Been So Long

    ★★★★½

  • mid90s

    ★★★★★

  • Nothing to Hide

    ★★★½

  • The Favourite

    ★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★½

  • SuperFly

    ★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • Ibiza

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Shoplifters

    ★★★★★

  • Into the Okavango

  • Supa Modo

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★

  • Searching

    ★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★★